Úvod

7. května 2017 v 12:22 | Lythya
Vítej, cizinče. Pokud jsi došel až sem, myslím, že je zbytečné se ptát a je lepší začít rovnou vysvětlovat. *Dramatická odmlka* Jsi polobůh.

Heh?

Co to je? Dítě člověka a boha. Víš, bohové existují. Jsou všude kolem nás a jejich přičiněním vsechno funguje. Docela rádi to dávají najevo, vlastně jsou kvůli tomu docela nesnesitelní, zvlášť když uvážíte, že jsou všude. Opravdu všude, kupodivu se jim ani moc nepřekrývají teritoria. (Rozdělili si je už před lety, přesto se sem tam přetahují o hranice.)
To by mohlo k našim božským rodičům stačit. Teď k táboru. Je to vlastně něco jako výcvikový tábor pro hrdiny. Většina lidí tu tráví jen léto, ale stále přibývá takových, co tu jsou celý rok. Zlepšují se tu ve svých schopnostech. Ty se většinou odvíjí od rodiče. Tím může být kdokoliv, od Háda, přes Lokiho až po Amona.

Jak poznám, kdo je můj rodič?
Obyčejně se u vás po nějaké době strávené v táboře objeví znak. Poté se stěhujete ke svým sourozencům. Do té doby žijete ve srubu číslo 0. Máme s bohy smlouvu, takže nezoufejte, dřív nebo později zařazeni být musíte.

Je to vážně tak lehké jak to zni?
Ani zdaleka. Život poloboha je těžký. Pořád po vás někdo jde a snaží se vás zabít. Venku byste moc šancí na přežití neměli, ale tady máte dobrou ochranu. Taky byste se měli držet dál od mobilních telefonů, jejich signál láká nestvůry. (Prosím, vraťte se. Vy to bez přežijete.)
Navíc musíte plnit své povinnosti. Můžete si vybrat poslání. Jednak vám to vynese nějaké kapesné, navíc jestli se rozhodnete být ,nezaměstnaný' budeme vás muset vyhodit.

Hodně štěstí na dráze poloboha (`°^°,).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama